Premiera nowego etapu 19. Dzielnicy

Oglądasz etap:

i
v
w przygotowaniu

Dla wszystkich, ceniących miejski styl życia i entuzjastów nowoczesnego designu

W budynku I zaprojektowano się mieszkania o zróżnicowanych metrażach: od małych kawalerek- idealnych na start lub pod wynajem (w których można wydzielić część sypialnianą) po duże mieszkania, także dwupoziomowe, z tarasami na wyższych piętrach. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie usługowe.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / w budowieBudynek I / Etap IV / w przygotowaniuBudynki H i J / Etap VBudynek A / Etap VI

Budynek I wyróżnia elewacja z naturalnego kamienia, kontrastująca z wybudowami loggii w kolorze dębowym. Budynek zlokalizowany jest przy placu z fontanną oraz posiada półprywatne zielone patio. Podobnie jak w poprzednich etapach elewację charakteryzują duże przeszklenia zapewniające bardzo dobre doświetlenie mieszkań.

lokalizacja w centrum Warszawy
obok metra Rondo Daszyńskiego
mieszkania z tarasami
atrakcyjne lokale usługowe
metraże od 32 do 135 m kw.
19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 9:00-17:00Zgody:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu zgłoszeniowym przez spółkę Pro-Urba Invest Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach reklamowych, statystycznych, marketingu bezpośredniego, promocji, informacji o prowadzonej działalności, obejmujących przesyłanie informacji drogą pocztową.
Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich oraz ich poprawiania.
Potwierdzam, że zostałem/-łam poinformowany/-a, iż administratorem danych osobowych jest spółka PRO-URBA INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 47a lok. U3.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki Pro-Urba Invest Sp. z o.o., informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2016 r., poz.1030).

Wybierz mieszkanie<

Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

NumerNr
Etap
PowierzchniaPow.
Piętro
Pokoje
Plan
Cena
Plan apartamentu”
Numer
Powierzchnia
Etap
Piętro
Pokoje
Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.