Lokalizacja w centrum Warszawy

Sprawdź, nowe osiedle, blisko metro.
i
v
gotowy

Apartamenty i mieszkania przy metrze

19. Dzielnica to największe nowe osiedle na Woli, które oferuje bogaty wybór apartamentów i mieszkań na sprzedaż o różnych metrażach. Doskonała lokalizacja w centrum, przy nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego pozwala korzystać ze wszystkich uroków życia w stolicy.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / gotowyBudynek I / Etap IV / gotowyBudynki H i J / Etap VBudynek A / Etap VI

Dzięki swojemu położeniu, w kwartale głównych arterii miejskich - ul. Prostej, Towarowej oraz Alej Jerozolimskich - 19. Dzielnica znajduje się w samym sercu nowego centrum biznesowego Warszawy. Dynamiczny rozwój całej dzielnicy, w tym realizacja licznych przedsięwzięć infrastrukturalnych oraz nowych inwestycji biurowych na Woli w okolicy Ronda Daszyńskiego bezpośrednio przekłada się na duży potencjał wzrostu wartości i atrakcyjności inwestycyjnej mieszkań w tej okolicy.

Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, blisko metra, stanowi silny bodziec dla potencjalnych najemców, co zwiększa popyt na oferowane w 19. Dzielnicy mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.

metro Rondo Daszyńskiego
bardzo blisko centrum miasta
nowe, przestronne mieszkania
atrakcyjne lokale usługowe
”Mapa - Warszawa Centrum – metro
Legenda
19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-16:00


Twoja wiadomość została wysłana.Dziękujemy
Niestety, nie udało się wysłać Twojej wiadomościSpróbuj ponownie później
Dalej

Wybierz mieszkanie<

Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

NumerNr
Etap
PowierzchniaPow.
Piętro
Pokoje
Plan
Cena
Plan apartamentu”
Numer
Powierzchnia
Etap
Piętro
Pokoje
Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.