Wybierz najlepsze osiedle w Polsce

Nowy V etap gotowy!
i
v
gotowy

Nowa inwestycja mieszkaniowa w centrum Warszawy

19. Dzielnica to nowa część miasta, rozwijająca się w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja na Woli oraz nieprzeciętna architektura sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych w stolicy. Osiedle posiada własną infrastrukturę – ulice, skwery z fontannami, zielone, półprywatne patia oraz zaplecze handlowo-usługowe. Otwarta, przyjazna i nowoczesna przestrzeń to jeden z największych atutów 19. Dzielnicy. Projekt inwestycji zakłada wybudowanie około 1700 mieszkań w 6 etapach, tworzących spójną architektonicznie całość.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / gotowyBudynek I / Etap IV / gotowyBudynki H i J / Etap V / gotowyBudynek A / Etap VI

19. Dzielnica jest największym otwartym osiedlem w centrum Warszawy. Otwarcie 19. Dzielnicy na miasto jest wielowymiarowe. Z jednej strony, mieszkańcy mają miasto “na wyciągniecie ręki” i mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje życie w centrum. Z drugiej strony, zlokalizowane na Woli osiedle jest chętnie odwiedzana przez warszawiaków, którzy coraz częściej wybierają osiedlowe knajpki i restauracje jako miejsce spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Wybudowana w sąsiedztwie nowa stacja metra Rondo Daszyńskiego doskonale uzupełnia istniejącą sieć połączeń z każdą częścią miasta.

Lokalizacja
w centrum

19. Dzielnica to idealna propozycja dla tych, którzy kochają miejski styl życia. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta sprzyja spontanicznym spotkaniom z przyjaciółmi, wypadom na zakupy, do kina, teatru czy restauracji.

Obok
stacji metra

Lokalizacja inwestycji na Woli tuż obok nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz węzła komunikacyjnego przy pl. Zawiszy, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich środków transportu. Dojazd do dworca kolejowego, lotniska oraz centrów handlowych zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut.

Najlepsza
architektura

Wizytówką 19. Dzielnicy jest nowoczesna, minimalistyczna architektura zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci. Przyniosła ona 19. Dzielnicy liczne nagrody, m.in. Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”.

Lokale
usługowe

Na parterach wszystkich budynków zaprojektowano atrakcyjne powierzchnie usługowe o różnorodnych metrażach i ze spektakularnymi przeszklonymi witrynami. W ofercie znajdują się lokale przystosowane do gastronomii, w tym z ogródkami.

Dobra
inwestycja

Dzięki swojemu położeniu, w kwartale głównych arterii miejskich nowe osiedle znajduje się w samym sercu nowego centrum biznesowego Warszawy. Dynamiczny rozwój całej dzielnicy bezpośrednio przekłada się na duży potencjał wzrostu wartości i atrakcyjności inwestycyjnej mieszkań w tej okolicy.

Osiedle otwarte
na miasto

Doskonała lokalizacja oraz nieprzeciętna architektura sprawiły, że 19. Dzielnica stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych nowych inwestycji mieszkaniowych w stolicy. Przyciąga ludzi ceniących miejski styl życia oraz entuzjastów dobrego, nowoczesnego designu.

Nagrody

 • I Miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii „Zespół budynków wielorodzinnych” (PZFD)

 • I Nagroda w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń” 2015, za odzyskanie poprzemysłowych terenów oraz stworzenie nowego modelu dzielnicy

 • Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”

 • Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - makieta I etapu 19. Dzielnicy w kolekcji 25 najwybitniejszych obiektów zrealizowanych w Polsce po 1989 roku (Architektura Murator)

 • Nominacja do oficjalnej nagrody architektonicznej Unii Europejskiej Mies Van der Rohe Awards 2013

 • Nagroda główna w konkursie „Życie w Architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator)

19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-16:00  Twoja wiadomość została wysłana.Dziękujemy
  Niestety, nie udało się wysłać Twojej wiadomościSpróbuj ponownie później
  Dalej

  Wybierz mieszkanie<

  Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

  NumerNr
  Etap
  PowierzchniaPow.
  Piętro
  Pokoje
  Plan
  Cena
  Plan apartamentu”
  Numer
  Powierzchnia
  Etap
  Piętro
  Pokoje
  Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.