Nowy, IV etap w sprzedaży

Wybierz etap:

i
v
gotowy

Mieszkania na rynku pierwotnym

W nowym budynku I znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Małe kawalerki (idealne na start lub pod wynajem) zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby można było wydzielić część sypialnianą. Duże mieszkania (umożliwiające swobodną aranżację przestrzeni) znajdują się na wyższych piętrach. W ofercie dostępne są także mieszkania dwupoziomowe. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie usługowe.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / gotowyBudynek I / Etap IV / gotowyBudynki H i J / Etap VBudynek A / Etap VI

W ramach pierwszego etapu osiedla powstały dwa budynki (C i D), które przyciągają uwagę spektakularnymi przeszkleniami i zostały wielokrotnie nagrodzone za nieprzeciętną architekturę. Kolejne budynki (F i G) ukończone zostały pod koniec 2014 roku. W drugim etapie egzotyczne drewno kontrastuje z ciepłą elewacją, a poziome pasy oddzielające poszczególne poziomy, nawiązują dyskretnie do architektury sąsiednich budynków. Na początku 2018 roku zostały ukończone budynki trzeciego etapu (B i E). Dostępne są mieszkania na rynku pierwotnym o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń.

lokalizacja w centrum Warszawy (Wola)
metro Rondo Daszyńskiego
zróżnicowane metraże
mieszkania dwupoziomowe
atrakcyjne lokale usługowe
19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-16:00


Twoja wiadomość została wysłana.Dziękujemy
Niestety, nie udało się wysłać Twojej wiadomościSpróbuj ponownie później
Dalej

Wybierz mieszkanie<

Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

NumerNr
Etap
PowierzchniaPow.
Piętro
Pokoje
Plan
Cena
Plan apartamentu”
Numer
Powierzchnia
Etap
Piętro
Pokoje
Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.