V etap w sprzedaży!

Wybierz etap:

i
v
gotowy

Mieszkania na rynku pierwotnym

W nowym etapie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Małe kawalerki z wydzielonym miejscem do pracy (idealne na start lub pod wynajem) zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby można było wydzielić część sypialnianą. Duże mieszkania (umożliwiające swobodną aranżację przestrzeni) znajdują się na wyższych piętrach. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie usługowe.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / gotowyBudynek I / Etap IV / gotowyBudynki H i J / Etap V / gotowyBudynek A / Etap VI

Mieszkania w 19. Dzielnicy charakteryzują się funkcjonalnymi układami. Zaletą są również spektakularne przeszklenia, które zapewniają dobre doświetlenie pomieszczeń. We wszystkich etapach zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe -  zarówno w lokalach, jak i częściach wspólnych, co znacznie wpływa na komfort życia mieszkańców. Obecnie dostępne są mieszkania na rynku pierwotnym o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń.

lokalizacja w centrum Warszawy (Wola)
metro Rondo Daszyńskiego
prywatne loggie
atrakcyjne lokale usługowe
19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-16:00  Twoja wiadomość została wysłana.Dziękujemy
  Niestety, nie udało się wysłać Twojej wiadomościSpróbuj ponownie później
  Dalej

  Wybierz mieszkanie<

  Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

  NumerNr
  Etap
  PowierzchniaPow.
  Piętro
  Pokoje
  Plan
  Cena
  Plan apartamentu”
  Numer
  Powierzchnia
  Etap
  Piętro
  Pokoje
  Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.