IV etap - gotowe mieszkania w sprzedaży

Wybierz etap:

i
v
gotowy

Mieszkania na rynku pierwotnym

W nowym budynku I znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Małe kawalerki (idealne na start lub pod wynajem) zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby można było wydzielić część sypialnianą. Duże mieszkania (umożliwiające swobodną aranżację przestrzeni) znajdują się na wyższych piętrach. W ofercie dostępne są także mieszkania dwupoziomowe. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie usługowe.

Budynki C i D / Etap I / GotowyBudynki F i G / Etap II / GotowyBudynki B i E / Etap III / gotowyBudynek I / Etap IV / gotowyBudynki H i J / Etap VBudynek A / Etap VI

W ramach pierwszego etapu osiedla powstały dwa budynki (C i D), które przyciągają uwagę spektakularnymi przeszkleniami i zostały wielokrotnie nagrodzone za nieprzeciętną architekturę. Kolejne budynki (F i G) ukończone zostały pod koniec 2014 roku. W drugim etapie egzotyczne drewno kontrastuje z ciepłą elewacją, a poziome pasy oddzielające poszczególne poziomy, nawiązują dyskretnie do architektury sąsiednich budynków. Na początku 2018 roku zostały ukończone budynki trzeciego etapu (B i E). Obecnie dostępne są mieszkania na rynku pierwotnym o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń.

lokalizacja w centrum Warszawy (Wola)
metro Rondo Daszyńskiego
zróżnicowane metraże
prywatne loggie
mieszkania dwupoziomowe
atrakcyjne lokale usługowe
19. Dzielnica Warszawa Wola 19. Dzielnica Warszawa Wola
Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej o 19. dzielnicy
22 572 57 00 biuro@pro-urba.pl
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Kolejowa 49
ul. Kolejowa 49,01-210,Warszawa
01-210 Warszawa
pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-16:00  Twoja wiadomość została wysłana.Dziękujemy
  Niestety, nie udało się wysłać Twojej wiadomościSpróbuj ponownie później
  Dalej

  Wybierz mieszkanie<

  Poniżej prezentujemy 5 przykładowych mieszkań spełniających wybrane przez Ciebie kryteria. Pełna oferta wolnych mieszkań dostępna jest w biurze sprzedaży.

  NumerNr
  Etap
  PowierzchniaPow.
  Piętro
  Pokoje
  Plan
  Cena
  Plan apartamentu”
  Numer
  Powierzchnia
  Etap
  Piętro
  Pokoje
  Oto jedno z mieszkań, którego szukasz. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie przedstawimy pełną ofertę dostępnych mieszkań.