Lokalizacja w Centrum Warszawy. Apartamenty i mieszkania przy metrze

19. Dzielnica to największe nowe osiedle na Woli, które oferuje bogatą ofertę apartamentów i mieszkań o różnych metrażach. Doskonała lokalizacja w centrum, obok nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego pozwala korzystać ze wszystkich uroków życia w stolicy.


Dzięki swojemu położeniu, w kwartale głównych arterii miejskich - ul. Prostej, Towarowej oraz Alej Jerozolimskich - 19. Dzielnica znajduje się w samym sercu nowego centrum biznesowego Warszawy. Dynamiczny rozwój całej dzielnicy, w tym realizacja licznych przedsięwzięć infrastrukturalnych oraz nowych inwestycji biurowych na Woli w okolicy Ronda Daszyńskiego bezpośrednio przekłada się na duży potencjał wzrostu wartości i atrakcyjności inwestycyjnej mieszkań w tej okolicy.


Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, blisko metra, stanowi silny bodziec dla potencjalnych najemców, co zwiększa popyt na oferowane w 19. Dzielnicy mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.

KOMUNIKACJA ROZRYWKA KULTURA EDUKACJA INNE
  Metro   Centrum handlowe   Teatr   Szkoła   Szpital
  Tramwaj   Restauracja   Kino   Przedszkole   Poczta
  Autobus   Pływalnia   Muzeum   Stacja Benzynowa